Otworzyliśmy restaurację Chłopskie Jadło w Bydgoszczy. To pierwszy lokal naszej marki zarówno w tym mieście, jak i w całym województwie kujawsko-pomorskim. Restauracja znajduje się w samym sercu Starego Miasta przy ul. Mostowej 3.

Nowo otwarte Chłopskie Jadło w Bydgoszczy to restauracja dwupoziomowa, która łącznie zajmuje powierzchnię 357 mkw. Ciepłą i przytulną atmosferę lokalu tworzą ceglane ściany i belki na suficie, a uroku całości dodatkowo dodają wymurowany biały piec oraz ręcznie malowany drewniany bar. W tak klimatycznym wnętrzu znajduje się 19 stolików, przy których przygotowaliśmy łącznie 76 miejsc siedzących. Ponadto w okresie letnim przy restauracji działa ogródek, gdzie zasiąść może ponad 20 gości.

W menu restauracji mamy soczyste mięsa, w tym steki, dania z ryb, zupy, sałaty czy przystawki, a także szeroką ofertę pierogów z pieca. Czekają na Państwa również sezonowe nowości, w tym najnowsza propozycja pod hasłem: „Przepis na jesień”.

Gorąco zapraszamy do pierwszego Chłopskiego Jadła w Bydgoszczy, tuż przy głównym wejściu na płytę Starego Rynku. Czekamy na Państwa od poniedziałku do soboty od 12.00 do 22.00 oraz w niedziele między 12.00 a 21.00.