Boże Narodzenie za pasem, więc najwyższy czas, by pomyśleć o organizacji świątecznego spotkania. W restauracjach Chłopskie Jadło z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę dla grup na firmowe wigilie czy bożonarodzeniowe przyjęcia w większym gronie. Z oferty mogą skorzystać grupy liczące co najmniej 10 gości we wszystkich restauracjach Chłopskie Jadło w Polsce.

¬Świąteczna oferta w restauracjach Chłopskie Jadło to łącznie sześć atrakcyjnych zestawów. Wśród nich znajdują się zarówno zestawy serwowane, jak i bufetowe, przy czym w każdym proponujemy po trzy warianty cenowe. Zestaw podstawowy, na który składają się zupa, danie główne i napoje, zaczyna się już od 39 zł za osobę. Kolejne pakiety wzbogaciliśmy choćby o przystawki i desery.

W świątecznym menu nie brakuje tradycyjnych domowych specjałów, które na co dzień serwujemy w restauracjach Chłopskie Jadło. By jednak bardziej podkreślić bożonarodzeniowy nastrój, wybrane pozycje w zestawie można zamienić na dania typowo świąteczne, jakie co roku w wigilię królują na polskich stołach jak śledzik w śmietanie czy karp smażony. Ponadto do wybranego pakietu domówić można serwis kawowo-deserowy, piwniczkę Chłopskiego Jadła z beczką piwa lub wina, a także zamówić dodatkowe atrakcje, które uświetnią ten wyjątkowy wieczór. Do wyboru mamy na przykład karaoke, muzykę na żywo albo pokaz sommelierski.

Zapraszamy do wspólnego świętowania w restauracjach Chłopskie Jadło. Rezerwacji można dokonać pod adresem rezerwacje@chlopskiejadlo.pl.