W restauracjach Chłopskie Jadło przygotowaliśmy ofertę dla grup na świąteczno-noworoczne spotkania. Znalazły się w niej trzy gotowe zestawy w różnych cenach z tradycyjnymi bożonarodzeniowymi specjałami, jak barszcz z uszkami czy pierogi z kapustą i grzybami. Ponadto dla uczestników spotkania przewidziano 30-procentowy rabat na wszystkie napoje, a organizatorzy mogą otrzymać bon podarunkowy o wysokości nawet 150 zł.

Świąteczną ofertę w naszych restauracjach stworzyliśmy z myślą o okolicznościowych uroczystościach firmowych, ale też bożonarodzeniowych spotkaniach w gronie rodziny czy przyjaciół. Do wyboru mają Państwo trzy gotowe zestawy w cenie: 60 zł, 90 zł i 140 zł za osobę lub możliwość skomponowania indywidualnego menu według Państwa preferencji.

Dedykowaną grupowym spotkaniom ofertę naszych restauracji można dopasować nie tylko pod kątem serwowanych dań. W trosce o swobodę i komfort gości na czas spotkania jest możliwość wynajęcia osobnej sali lub rezerwacji restauracji na wyłączność. Można również wybrać sposób podawania dań, czyli zdecydować się na obsługę kelnerską lub posiłki w formie bufetu, a także przygotować wydzieloną strefę z serwisem deserowo-kawowym.

Korzystając z oferty, zarówno spersonalizowanej, jak i gotowych zestawów, uczestnicy przyjęć otrzymają od nas 30% zniżki na napoje. Dodatkowo dla organizatorów zamawiających wybrane zestawy grupowe przewidzieliśmy bony podarunkowe w wysokości 100-150 zł do wykorzystania podczas kolejnej wizyty w restauracji Chłopskie Jadło.

Rezerwacje przyjmujemy na chlopskiejadlo.pl, telefonicznie lub bezpośrednio w restauracjach.