Początek jesieni kojarzy się z deszczowymi dniami, nadmiarem obowiązków i mniejszą ilością atrakcji? Nie u nas! Z myślą o rodzinach z dziećmi odwiedzających nasze restauracje, przygotowaliśmy specjalny program kreatywnych gier i zabaw dla małych gości. Zajęcia prowadzone przez animatorów zabiorą Wasze dziecko do krainy przygód, a Wy, rodzice, odetchniecie ze spokojem. Warsztaty organizowane są w każdy weekend października.

Dobre samopoczucie naszych najmłodszych gości jest dla nas bardzo ważne. Zależy nam na tym, aby pobyt w restauracji kojarzył im się nie tylko ze smacznym jedzeniem, które starannie dobraliśmy w menu dla dzieci, ale także z dobrą zabawą. Przygotowując program animacji postawiliśmy na najróżniejsze formy atrakcji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających uczestników. Mamy nadzieję, że dzięki temu uda nam się umilić czas również rodzicom.

Co weekend dzieci będą mogły wziąć udział w różnego rodzaju grach i zabawach z animatorami. Dzięki wyklejankom z jesiennych liści, przewidzianym na najbliższy weekend (7-8.10), uczestnicy odkryją swoje talenty plastyczne. Na następnym spotkaniu (14-15.10) w restauracjach Chłopskie Jadło dzieci przygotują autorskie wersje wiejskich zwierząt, a w ostatnie dwa weekendy października (21-22.10 oraz 28-29.10) będą tworzyć kompozycje z makaronu i kaszy. Oprócz tego, założą własnoręcznie wykonane maski, dzięki którym zamienią się na chwilę w wybrane zwierzątko.

Sieć Chłopskie Jadło to restauracje przyjazne najmłodszym. W naszej ofercie jest m.in. menu dla dzieci z daniami przygotowywanymi na bazie wysokiej jakości składników, w tym surowych lub gotowanych warzyw. Restauracje Chłopskie Jadło oferują także Rodzinny Obiad Niedzielny, czyli zestaw składający się z kilku dań, idealny na wspólny domowy posiłek w rodzinnym gronie.

Zapraszamy!