Po niedawnych otwarciach restauracji w Olsztynie i Bydgoszczy postanowiliśmy nie zwalniać tempa i już dziś zapraszamy do Chłopskiego Jadła we Wrocławiu. To pierwsza nasza restauracja w stolicy Dolnego Śląska. Znajduje się przy placu Solnym 18/19 – w samym centrum miasta, tuż przy wrocławskim rynku.

Nasza restauracja z ofertą tradycyjnej kuchni polskiej szczególnie dobrze pasuje do klimatu miejsca, gdzie wielu turystów, w tym zagranicznych, odkrywszy uroki wrocławskiej starówki chce poznać Polskę od strony kulinarnej. Mamy nadzieję, że sami wrocławianie również zasmakują w propozycjach Chłopskiego Jadła, które specjalizuje się w rodzimej kuchni, choć w lżejszej, nowocześniejszej odsłonie.

Nasza najnowsza restauracja ma powierzchnię blisko 400 m kw., gdzie na trzech poziomach rozlokowano 48 stolików, przy których może zasiąść blisko 150 osób. Na jednym z poziomów znalazły się wydzielone sale, które umożliwiają organizację kameralnych spotkań. Jest też antresola z widokiem na główną salę. Dodatkowo powierzchnię restauracji uzupełni ogródek, który będzie uruchomiony w sezonie letnim. Wnętrza to ciepłe barwy i swojski klimat, będący zasługą motywów folklorystycznych wykorzystanych przy urządzaniu restauracji.

Zachęcamy do spróbowania naszych soczystych mięs, aromatycznych sosów i chrupiących placków. Chłopskie Jadło przy pl. Solnym jest otwarte od poniedziałku do czwartku oraz w niedzielę w godzinach 12-22, a w piątki i soboty od godziny 12 do 23.