W Chłopskim Jadle wprowadziliśmy nowe menu dla najmłodszych i przy tej okazji prezentujemy dziecięcych bohaterów restauracji, czyli trzy małe kurki. Równolegle organizujemy konkurs na „Imię dla pisklaków”, w którym do wygrania są 3 rodzinne weekendy w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym.

W najnowszym menu dla najmłodszych pojawiły się dwa nowe dania – Sandacz Smakosza, podawany z warzywami i puree z ziemniaków oraz Pierogi Babuni, z farszem z białego sera i słodkiej śmietany, serwowane z konfiturą oraz bitą śmietaną. Karta zyskała też nową szatę graficzną. By dodatkowo uatrakcyjnić dzieciom pobyt w lokalach, stworzyliśmy też bohaterów restauracji, czyli rodzeństwo pisklaków, dla których poszukujemy imion poprzez konkurs.

Aby wziąć w nim udział, trzeba zgłosić propozycje imion dla każdej z kurek, korzystając z formularza dostępnego na stronie internetowej bądź w restauracji, pamiętając o temperamencie każdej z nich. Wśród pisklaków jest rozsądna i nieco przemądrzała dziewczynka, która wszystko wie najlepiej oraz dwóch chłopców – spokojny niezdara, któremu przytrafiają się różne nieszczęścia, a także odważny i przebojowy przywódca. Za najciekawsze i najbardziej trafne pomysły czekają nagrody w postaci trzech voucherów na rodzinny weekend w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym, które obejmują m.in. atrakcje JuraParku oraz nocleg.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca br. Więcej informacji oraz szczegółowy regulamin dostępne są tutaj.