W restauracjach Chłopskie Jadło wprowadziliśmy ofertę nowości „Na chłopskim targu”. Są to propozycje dwóch lekkich zestawów obiadowych i napojów, a wśród nich: zupa szczawiowa, sałatka z kurczakiem, sezonowe owoce pod kruszonką czy lemoniada z rokitnikiem.

Dania z naszej nowej oferty sprawdzą się jako obiad podczas spotkań w gronie rodziny czy przyjaciół. Nasi goście mają do wyboru dwie nowe zupy: szczawiową z ziemniakami, śmietaną i jajkiem oraz lekki chłodnik z buraków z dodatkiem rzodkiewki, ogórka, szczypiorku, koperku i przepiórczego jajka. Nowe dania główne to mięsa w towarzystwie sałatek. Pierwszym z nich jest sałatka z kurczakiem, czyli grillowany filet z kurczaka na sałacie z ogórkiem i rzodkiewką, podawany z jogurtowo-koperkowym dressingiem. Kolejną propozycją jest polędwiczka serwowana z sałatką, młodymi ziemniakami z koperkiem oraz sosem szczawiowym.

Na naszych klientów czeka także nowy deser – podawane na ciepło sezonowe owoce zapiekane pod domową kruszonką. Orzeźwienie przyniesie lemoniada z dodatkiem przecieru z rokitnika i mrożona zielona herbata ogrodowa z plastrami ogórka.

Zapraszamy do restauracji Chłopskie Jadło do wypróbowania naszych nowości!