Restauracje Chłopskie Jadło zapraszają na nowe napoje, przygotowane na jesień w ramach oferty „Na Rozgrzewkę”. Klienci do wyboru mają: Piwo Grzane, rozgrzewającą Herbatę Malinową oraz Wino Grzane. Nowa oferta jest dostępna we wszystkich restauracjach Chłopskie Jadło. Przystępując do programu „Aperitif” na każdy napój przysługuje 40-procentowy rabat.

– Gdy za oknem robi się pochmurnie i zimno, przerwa na gorący napój staje się obowiązkowym punktem dnia. Trudno sobie wyobrazić powrót w zimowy wieczór bez kubka ciepłego napoju, po który sięgamy na rozgrzanie. Dlatego z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy aromatyczne napoje z dodatkami silnie kojarzonych z sezonem zimowym przypraw, jak goździki, imbir czy pomarańcze. Gorąco zachęcamy do spróbowania naszych rozgrzewających nowości w restauracjach Chłopskie Jadło, tym bardziej, że z kartą lub aplikacją mobilną Aperitif można zamówić je z 40% rabatem!

Na zimowe miesiące Chłopskie Jadło proponuje Piwo Grzane z dodatkiem cytryny, imbiru oraz miodu. Malinowa Herbata to z kolei czarna herbata z aromatycznymi dodatkami, które doskonale sprawdzą się w chłodne dni, jak sok malinowy, cytryna, miód i cząstki jabłek. Wśród rozgrzewających napojów nie mogło zabraknąć również aromatycznego Grzanego Wina z dodatkiem pomarańczy i goździków.

Zapraszamy do restauracji Chłopskie Jadło!